Aktualu
3D Lietuvos Žemėlapis
Auto wrapping
Dizainas ir interjeras
Šviesos reklamai
DOMING technologijos
Reklaminiai stendai
Lipnios plėvelės
Montažinės, trafaretinės ir apsauginės plėvelės
Dvipusės lipnios juostos ir plėvelės

Spaudos medžiagos

Lakštiniai plastikai

Instrumentai, aksesuarai
Vėliavos ir vėliavų stiebai

Termoplėvelės ir popierius

Reklaminiai suvenyrai termoperkėlimui
Rašalai spausdintuvams
Eksploatacinės medžiagos įrangai

NUORODŲ SISTEMOS PATALPŲ DEKORAVIMUI.
PARUOŠTI SPRENDIMAI.

Nuorodų sistemos
Tvirtinimo sistemos (distanciniai laikikliai)
Paslaugos

Įranga reklamos gamybai

Pilnas katalogas


   Kaip pirkti?

Pirkti adv24.lt internetinėje parduotuvėje labai paprasta:

 

1. Išsirinkite prekę


Yra du pagrindiniai būdai kaip Jūs galite rasti Jus dominančią prekę: galite pasirinkti prekę iš prekių katalogo arba ieškoti prekės pagal pavadinimą. Prekių katalogas turi išsamų aprašymą ir technines charakteristikas.

 

2. Įtraukti prekę į krepšelį


Kiekvienos prekės apačioje Jus rasite lentelę su pozicija ir kaina. Pasirinkite prekę, įdėkite ją į krepšelį ir paspauskite mygtuką "Pirkti". Jūs galite iš karto pirkti pasirinktą prekę paspaudus mygtuką "Užsakyti" arba pratęsti savo pirkimą. Peržiūrėti krepšelį ir jį redaguoti (keisti kiekį, ištrinti ir pridėti naujas pozicijas) Jūs galite bet kuriuo metu, kai esate adv24.lt internetinėje parduotuvėje, paspaudus nuorodą "Krepšelis".

 

3. Užsakymo įforminimas


Paspaudus mygtuką "Užsakyti" Jūs papuolate į meniu, kur Jums siūloma užpildyti formą viekartiniam pirkimui. Tačiau jei Jūs planuojate pirkti reguliariai mes rekomenduojame užsiregistruoti, arba prisijunkti (jei jau esate užsiregistravęs sistemoje).
*Būkite dėmesingi pildydami laukus užsakymo formoje!

 

4. Vienkartinis pirkimas


Kad galėtumėte įsigyti/užsisakyti iš mūsų internetinės parduotuvės, būtina nurodyti kontaktinius duomenis, kurio vardu bus atliekamas pirkimas (juridinis ar fizinis asmuo).
Būkite dėmesingi pildydami laukus užsakymo formoje. Privalomi laukai pažymėti (*) žvaigždute.
Jums belieka pasirinkti patogų apmokėjimo būdą ir pristatymą. Jei pasirinkimas yra baigtas spauskite mygtyką "Užsakyti".

 

5. Duomenų tikrinimas


Įrašę visą reikalingą informaciją arba prisijungę, pamatysite duomenų tikrinimo užklausą. Joje pateikta informacija su užsakymo suma, bet be pristatymo kainos. Prekių pristatymo kainą nustato mūsų operatorius, prieš tai suderinęs ją su Jumis. Jeigu visa informacija teisinga, spauskite mygtuką "Užsakyti".

 

Dabar Jūsų užsakymas automatiškai bus išsiųstas internetinės parduotuvės adv24.lt operatoriui. Patikrinus reikalingų prekių kiekį sandėlyje, mūsų operatorius susisieks su Jumis ir patikslins kainą bei pristatymo terminą.

 

Sėkmingų pirkimų!
Jūsų adv24.lt


  Jei Jums reikalinga papildoma informacija, susisiekite su internetine parduotuve adv24.lt darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos (el. paštas: info@adv24.lt, telefonas: +370 (640) 39964; +370 (5) 2485608).